ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS MATURALNYCH
Dodane przez Monika Lucarz dnia 06 maj 2019 16:56

 

 

26 kwietnia, tak jak co roku, pożegnaliśmy uroczystym apelem tegorocznych maturzystów. Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy właśnie dziś zakończyli kolejny etap swojego życia – ukończyli szkołę ponadgimnazjaną.
Dyrektor szkoły pani Krystyna Streb po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości przekazała nagrody i wyróżnienia dla uczniów wykazujących się szczególnymi osiągnięciami, zarówno w edukacji jak i zajęciach pozaszkolnych.
Uczniowie klasy III Technikum pod opieką pani Magdaleny Zwierzyńskiej oraz pani Katarzyny Molczyk, żegnając swoich starszych kolegów, przygotowali Galę Techników, podczas której maturzyści otrzymali nominacje oraz medale w różnych kategoriach np. Pani Pytalska, Miss Kuchni, Utalentowana lub tytuł Klasowego Mózgu Operacyjnego. Cała gala była przeplatana także występami artystycznymi: śpiewem Dominiki Piekarz oraz występem muzycznym Klaudiusza Klicha i Marcina Lechowicza. Ponadto, uczniowie młodszej klasy przekazali maturzystom moc życzeń i pożegnali ich śpiewając wspólnie piosenkę „Mamma Mia” w nowej odsłonie.
Z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Mamy nadzieję, że zapadnie on na długo w pamięci tegorocznych absolwentów.